Ford почне проектувати нові автомобілі за допомогою очок від Microsoft

Ersteoptik Без категорії Ford почне проектувати нові автомобілі за допомогою очок від Microsoft

Ford почне проектувати нові автомобілі за допомогою очок від Microsoft

Використання доповненої реальності дозволить інженерам Ford врахувати і звести воєдино велику кількість інформації

Компанія Ford розширює сферу використання окулярів змішаної реальності Microsoft HoloLens: пристрій планується застосовувати при проектуванні нових моделей автомобілів.

В рамках пілотних проектів автовиробник Ford застосовував шолом HoloLens з метою підвищення ефективності логістичних процесів. Під час роботи співробітника на складі на лінзу окулярів в його поле зору виводяться необхідний асортимент деталей, їх кількість та місцезнаходження, а навігаційна стрілка вказує напрямок пошуку осередку. Завдяки цьому прискорюється виконання необхідних дій.
Як тепер повідомляється, окуляри HoloLens будуть застосовуватися в дизайнерських бюро Ford для розробки нових моделей машин. Використання доповненої реальності дозволить інженерам Ford врахувати і звести воєдино велику кількість інформації, пов’язаної із зовнішнім виглядом, ергономікою, міцністю і безпекою транспортних засобів.

 

латформа HoloLens, зокрема, дозволить виводити поверх фізичної моделі шари з додатковою інформацією. Це допоможе дизайнерам і інженерам в режимі реального часу оцінювати, як, скажімо, та чи інша деталь візуально сприймається клієнтом і впливає на загальну естетику автомобіля.
Доповнена реальність відкриває перед розробниками принципово нові можливості. Наприклад, один конструктор може залишити для іншого голосові замітки, прив’язані до конкретних точок на кузові, і їх прослуховування буде аналогічно особистої демонстрації. Або ж вся команда може організувати нараду навколо макета автомобіля і на місці обговорити варіанти дизайну елементів, вносячи зміни безпосередньо під час обговорення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Салони оптик Ersteoptik

Наша мета - стати ідеальним і єдиним місцем для всіх, кому потрібна сучасна, стильна, різноманітна і якісна оптика, де на першому місці стоїть комфорт та індивідуальний підхід до клієнта. Наша місія - дарувати людям нову якість життя, яке гарантують хороший зір і впевненість в собі. Read More