Лінзи для водіння EyeDrive – новинка компанії Rupp + Hubrach Optik

Ersteoptik Без категорії Лінзи для водіння EyeDrive – новинка компанії Rupp + Hubrach Optik

Лінзи для водіння EyeDrive – новинка компанії Rupp + Hubrach Optik

Нові лінзи створені для чіткого і комфортного зору під час керування автомобілем в будь-який час дня і ночі

Подразнюючу, яскраве мерехтіння світла перед очима водія служить джерелом наростаючої напруженості зору під час поїздки у вечірній і нічний час, що є причиною зменшення уваги і швидкої втоми очей. В результаті водій відчуває стрес, головний біль і втому.

 

При виготовленні лінз використовується спеціально розроблена технологія Reflect Control, що дає неперевершений комфорт зору вночі і в сутінках завдяки зменшенню відблисків на поверхні лінзи до 90% (в порівнянні з лінзами з матеріалу з n = 1,60 без покриття). В день лінзи EyeDrive працюють навіть краще, ніж звичайні лінзи з мультипокриттям (на 20%), а вночі і ввечері їх ефективність зростає вдвічі.
Лінзи серії EyeDrive пропонуються в монофокальних і прогресивних дизайнах; їх можна замовити в фотохромному виконанні за технологією Transitions XTRActive сірого, коричневого або графітово-зеленого кольору. Такі фотохромні лінзи добре затемняются всередині автомобіля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Салони оптик Ersteoptik

Наша мета - стати ідеальним і єдиним місцем для всіх, кому потрібна сучасна, стильна, різноманітна і якісна оптика, де на першому місці стоїть комфорт та індивідуальний підхід до клієнта. Наша місія - дарувати людям нову якість життя, яке гарантують хороший зір і впевненість в собі. Read More